EN English
 

Chata Luna sa nachádza v Slovenskej Republike, v Trenčianskom kraji, v katastri obce Lysá pod Makytou, osade Dešná časti Šustové na česko-slovenskej hranici v pohorí Javorníky.

Chata Luna adresa: 950 Dešná, 02054, Lysá pod Makytou

Príjazdová cesta

Bratislava-Trnava-Trenčín-Púchov (smer Zlín,ČR). Na konci obce Lysá pod Makytou je odbočka do prava Dešná. V Dešnej pri kaplnke nezabočujte do prava, ako Vás nasmeruje navigácia, ale pokračujte po hlavnej ceste okolo potoka. Pred bielym domom na pravej strane je označenie Šustové a Chata Luna. Po 100 m na pravej strane Vás privíta Chata Luna. Parkovanie je poskytnuté zadarmo v areáli chaty.

Praha-Brno-Olomouc-Hranice na Morave-Valašské Meziříčí-Vsetín-Horní Lideč (smer Púchov).  V Lysej pod Makytou zabočte do ľava do osady Dešná. V Dešnej pri kaplnke nezabočujte do prava, ako Vás nasmeruje navigácia, ale pokračujte po hlavnej ceste okolo potoka. Pred bielym domom na pravej strane je označenie Šustové a Chata Luna. Po 100 m na pravej strane Vás privíta Chata Luna. Parkovanie je poskytnuté zadarmo v areáli chaty.

Naplánujte si cestu na Mapy.cz


Okolie

Chata Luna leží v krásnom prostredí Javorníkov pri česko-slovenskom pohraničí vzdialená len hodinu a pol z Bratislavy.

Každý návštevník si tu nájde to svoje. Turistika, grilovanie, spoznávanie okolia, pingpong, stolný futbal, šipky, basketbal, to všetko a ešte oveľa viac môžete zažiť na Chate Luna. V lete je otvorené prírodne kúpalisko v malebnej dedinke Valašská Senice alebo môžete navštíviť kúpalisko v Púchove. Chata je vzdialená 15 km od Ski Čertov Kohútka.

Ponúkame Vám  webové stránky, kde môžete nájsť rôzne ponuky, ktoré Vám môžu spríjemniť pobyt na chate.


 Mestá a obce v okolí

 

  Obchody  Reštaurácie a pohostinstvá


  Lyžovanie

 

  Korčuľovanie

 

  Kúpaliská a Wellness

 

  Kone

 

  Šport

 

  Turistika

 

  Hrady a zámky  Rybolov

 

  Kino a divadlo

 

  Zologická záhrada